Понеделник, 29 Апр 2024

Лудогорец подчини Хебър с 3 безответни гола
Лудогорец подчини Хебър с 3 ...
 20.04.2024 19:50

ПАЗАРДЖИК. Шампионът Лудогорец победи с 3:0 Хебър на стадион "Георги Бенковски" в мач от последния 30-и кръг на редовния сезон в efbet Лига и оставиха Хебър на 13-то място с 30 точки. Хебърци паднаха с една позиция след като Пирин направ

Ще се спъне ли днес “Лудогорец“ в Пазарджик в търсене на 13-та си поредна победа?
Ще се спъне ли днес ...
 20.04.2024 12:22

Каквото и да се случи, хебърци направиха сезон за златна марка Може ли "Хебър" да спъне днес "Лудогорец", който ще търси 13-та поредна победа в гонене на подобряването на собствения си реко

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Бербатов и Стилиян се срещнаха с футболните клубове и с кмета Петър Куленски /СНИМКИ И ВИДЕО/
Бербатов и Стилиян се срещнаха ...
 20.02.2024 16:52

ПАЗАРДЖИК. Димитър Бербатов, Стилиян Петров и още хора от екипа на кандидата за президент на БФС се срещнаха с представители на футболни клубове от областта като част от обиколката из страната за предстоящия конгрес на 15 март.